Хмарні технології вже давно увійшли в наше життя, але їх використання в бізнесі досі викликає ряд сумнівів і побоювань. У той же час, за даними аналітиків, компанії, що використовують хмарні технології, досягають цілого ряду переваг. Ця стаття допоможе зважити всі «за» і «проти» та визначитись – установити «1С:Підприємство» локально або використовувати хмару.

Для початку, нагадаємо, що собою являє ця «хмара»?

Це популярна технологія, яка приходить на зміну «залізним» серверам в кожному офісі. Консалтингова компанія Gartner підрахувала, що загальносвітовий ринок хмарних технологій виріс за 2017 рік на 18% і досяг 246,8 млрд доларів. До 2020 року угоди, пов'язані з хмарними технологіями, будуть складати 50% всього IT-аутсорсингу в світі. Чому так відбувається, зрозуміти дуже просто. Наведемо основні переваги хмарних технологій:

Приобретая товар или услугу грамотный человек сегодня, как правило, задумывается о критериях выбора. Если ты сам не являешься специалистом в данной области, то можно обратиться к консультантам, почитать отзывы или статьи, описывающие на что же следует обратить внимание при выборе данного товара.

Cтатей по поводу выбора курсов обучения как таковых, так и курсов «1С:Підприємство» написано очень много, но основные выводы и рекомендации в них перекликаются. Мы публикуем здесь краткое резюме по основным критериям и рекомендациям в этой области, сосредоточив внимание именно на курсах «1С:Підприємство». Итак,
на что же следует обратить внимание при выборе курсов «1С:Підприємство»?