Виконання проектів впровадження

Проект впровадження це составна консалтингова послуга, яка складається із декількох «простих» послуг, що надаються комплексно в межах етапів проекту. А саме:2.Підтримка та розвиток систем на платформах 1С:Підприємство 8 та «BAS» (Business Automation Software) Оновлення програм в межах стандартного сервісу ІТС (інформаційно-технологічного супроводу) Отримання оновлень прикладних рішень (конфігурацій) і технологічної платформи, інформації про плани виходу релізів. Консультації спеціалістів Служби технічної підтримки та ТОВ «ПРОКОМ» телефоном та електронною поштою. Найповніший інформаційний ресурс для людей, які працюють з програмами для автоматизації бізнесу – довідники, методики, посібники, консультації щодо використання програм та законодавства. Регулярні семінари із оглядом законодавства та його відображення в програмах для автоматизації бізнесу – в очній формі та в форматі відеолекцій. FREDO Звіт - інтегрований з програмами для автоматизації бізнесу сервіс здачі електронної звітності до Державних органів, адміністрування ПДВ, реєстрації податкових документів (ПН/РК) в ЄРПН та обміну ними між контрагентами. FREDO ДокМен - обмін електронними документами (рахунками, актами виконаних робіт, товарними накладними та іншими юридично значимими документами) з контрагентами безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу без створення зовнішніх проміжних файлів. Розробка технічних завданнь та доопрацювання типового програмного коду згідно з узгодженими завданнями, а саме: розробка нових або реагування друкованих форм документів розробка спеціальних звітів доопрацювання інших механізмів інформаційної системи за замовленням Консультаційні послуги пов’язані з використанням інформаційних систем на платформі 1С:Підприємство та BAS» (Business Automation Software) аналіз інформаційної бази допомога при розрахунку собівартості інші роботи за замовленням
Незалежне дослідження ІТ-інфраструктури на підприємстві, оцінка її поточного стану і рівня відповідності бізнес-процесам компанії. Рекомендації що до можливих стратегій розвитку інформаційної системи Незалежне дослідження ходу проекту автоматизації, попередня оцінка ризикив, рекомендації що до виходу з конфліктних ситуацій з підрядником робот В результаті проведення аудиту фахівці ТОВ «ПРОКОМ» підготують звіт, який дозволить керівництву компанії об’єктивно оцінити поточну ситуацію, і сформувати стратегію змін ІТ-інфраструктури на перспективу.

Лінійка програм 1С: Підприємство 8 складається з основної платформи і прикладних рішень, розроблених на її основі. «1С: Підприємство 8» це по суті, мова програмування для створення конфігурацій для вирішення завдань автоматизації управляння та обліку в організаціях різних сфер діяльності, масштабу і форми власності.

Фахівці ТОВ «ПРОКОМ» допоможуть зорієнтуватись в функціональних особливостях різних типових конфігурацій, та зробити найбільш оптимальний вибір з точки зору потреб саме Вашої організації. Фахівці ТОВ «ПРОКОМ» виконають установку програм на компьютерне обладання безпосередньо в Вашому офісі.

Навчальний центр «Проком» - один з найбільших центрів сертифікованого навчання по роботі з системами на платформі «1С: Підприємство» в Україні. Звернувшись до нас, Ви отримуєте наступні можливості: отримати практичні навички використання програмних продуктів на платформі «1С: Підприємство 8» або навички конфігурації і програмування в даній системі; навчатися у викладачів, що володіють багаторічним успішним досвідом підготовки користувачів і програмістів системи «1С: Підприємство 8»; після закінчення курсу отримати свідоцтво, пройти сертифікацію, а при успішному складанні тесту отримати сертифікат «1С: Професіонал». Навчалльний центр «Проком» був створений в 2003 році і працює в системі навчання роботі з програмними продуктами «1С: Підприємство 8» вже 15 років. Щорічно в центрі проходять навчання понад 500 слухачів. детально >>> (посилання на csoprocom.com.ua)